| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre pastilele maraton forte? Vreau sa iau o cutie de 4 capsule, sa iau moderat 1 pe saptamana cam asa. Revin in activitate dupa o pauza de aproape un an si nu vreau sa se termine prea repede actul, fiindca sigur dupa asa pauza o sa se simta ca si cum ma dezvirginez a2 a oara.
Credeti ca este o idee buna? Sunt tanar, ca idee am sub 25 de ani.

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ai probleme cu erectia? Daca nu n-are sens sa le iei.

| alchimistuinfinit a răspuns (pentru RoCkKiD):

Nu, nu am. Ma tem doar sa nu termin prea repede, ca dupa pauza asta mi s-a dus toata vlaga.

| RoCkKiD a răspuns (pentru alchimistuinfinit):

Pai pastila aia ajuta doar cu erectia. Cand te termini e alta poveste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca le, dar ai grija că nu e indicat sa le i ei daca ai probleme cu inima.da minuni nu cred că o să facă

| Stropdeploaie a răspuns:

What?)) pentru ce sa iei aceste medicamente? ))