| DannySteel a întrebat:

cine imi poate da si mie un link de unde pot sa scot un MOD pentru GTA San Andreas, vreau o masina ca amea... Opel Vectra din 2002, versiunea aia cu faruri patratzoase;) mersi mult ( numi dati link numa cu un site : de ex : www.gtainside.com )( nu ma ajuta )

2 răspunsuri:
| Predat0r a răspuns:

Masina care o vrei tu nu cred ca o s-o gasesti dar uitete pe www.gtajucatori.net, dai la downloads-> GTA San Andreas si acolo gasesti cam tot ce vrei, este si samp (san andreas multi player) se joaca in retea;)