| goofyk a întrebat:

Cine stie cum sa agat o fata si sa fac sex cu ea, spuneti-mi va rog.Cum sa o conving sa faca sex cu mine?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca exista o metoda standard,crede-ma ca nu mai vedeai atatia baieti stand ca pe carbuni incinsi,n-ar mai fi existat nici traseiste si nici violuri!
Nu exista metoda asta,nu te poti apropia de o fata serioasa cu scopul clar de a face sex,te miroase de la o posta.
Asa ca,sau o platesti si atunci ai de a face cu o traseista,sau faci si tu ce fac ceilalti, iti gasesti o fata si-o iubesti!
Si, sa nu uiti ca graba strica treaba!

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Nea tilica.una este sa faci sex, si alta este sa faci dragoste. cred ca e o diferenta faci sex cu cainele, cu traseiste etc.( ele au sentimente la bani, si foarte putin placere la a face, e o necesitate pentru ele, daca nu stiu altceva de facut) hmm si dragoste faci cu prietena ta, care la randul ei te iubeste( daca este cazul) si tu la fel( la tine nu este cazul), tu estiobsedat, si daca esti obsedat nu o sa reushesti nk, sti tu graba strik treaba! Aaaaa poti sa ii ceri asta?laughing ca un tzaran, asa fac tzaranii cershesc la fete "pasarica"! D-aia va fac fetele nesimtziti laughing nu stiu decat sa o bagati si sa o scoate-ti laughing, un sfat, incearca sa ai un AS in maneca, ( preludiul) cu asta e un inceput, dar inainte de tooate sa ajungi si la asta, fa-ti partenera sa se simta bine, cu zambetul pe buze. si sa o faci sa te doreasca la pat! bafta si nu uita sa porti caciulitza!

| danifx2 a răspuns:

Vrei una doar pentru sex nu pe sentiment

| goofyk explică (pentru danifx2):

Pai pe sentiment dar in acel timp de la sentimen se va duce la sex

| adisuper a răspuns:

Este absolut simplu ...nu trebuie sa faci ceva anume, lasa totul sa "curga" mai intai te imprietenesti cu ea... dupa ceva mai mult si daca este reciproc pur si simplu vin toate fara sa le astepti