| anonim_4396 a întrebat:

cine stie se poate afla cine te a sunat cu nr privat?
scuzati categoria:d

9 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Doar daca ai abonament. Cand te duci sa-l platesti ceri si factura detaliata happy. Din cate stiu nu trebuie sa platesti nimic.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ioana ai fumat ceva inainte sa dai raspunsul ala ca nu am inteles deloc aberatia ta.

Daca cunosti pe cineva care lucreaza la compania respectiva de telefoane mobile te poate ajuta neoficial. Oficial nu stiu daca se poate decat daca sunt implicati anumiti factori

| Dxi a răspuns:

E posibil la politie( pe bune), altundeva nu stiu.

| Brandusha16 a răspuns:

Nu cred ca s poate afla informatia asta deoare si eu intrebat un reprezentant d l ei si mi.a raspuns ceva gen "nu se poate afla ca d.aia s numeste "privat"." Deci nu stiu c s zic. straight face

| crissu03 a răspuns:

Daca ai abonament e posibil sa poti afla nr-ul doar daca te duci la unul din reprezentanti, dar cred ca trebuie sa platesti o suma de bani in schimbul informatiei.

| Miki_9341 a răspuns:

Nu se poate asa ceva

| ioanna_5708 a răspuns:

Am auzit de la o prietena ca ciica a aflat...imediat dupa ce a fost sunata cu nr ascuns a sunat si ea pe altcineva tot cu nr ascuns si de fapt ii raspunsese cel ce o sunase cu nr ascuns

| crizerawr a răspuns:

Salut nu se poate afla happy numai daca ai iPhone se poate afla e o aplicatie care costa in jur de 2 $

| IoanaaIsabellaa a răspuns:

Da se poate afla.Mergi la Orange si ei iti spun dar trebuie si sa platesti cam 40 de lei.