| Andrei11789 a întrebat:

.cred ca am o problema grava.
Mi-am măsurat penisul cu ruleta si penisul meu are 23cm, mi se pare prea mare, am si 17 ani. Este normal? Nu este prea mare? Am prieteni care au un penis de 14cm de exemplu.
Vreau răspunsuri serioase, mi se pare prea mare.Si pentru final, un răspuns de la fete, chiar le place un penis foarte mare?

Răspuns Câştigător
| CristinaUnicorn1 a răspuns:

Sincer,nu e o problemă că ai un penis mare.
Fetelor le place un penis mare.
Oricum, întrebarea asta cred că e pusă mai mult ca să te lauzi, dar în fine...

| Andrei11789 explică (pentru CristinaUnicorn1):

Deci,tie ti-ar place un partener cu un penis atât de "mare"?
Ma gândeam ca daca e prea mare este o problema

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta arată că ești dotat, dar nu exagerat.

| Andreeush a răspuns:

Ești sigur că l-ai măsurat corect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se măsoară cu ruleta, se măsoară cu centimetrul pentru croitorie.

| alwaysandforever1234 a răspuns:

Sigur l-ai măsurat bine?
Poate așa ești tu, mai dotat, nu e un lucru rău până la urmă.
În orice caz, nu doar mărimea contează, ci "să știi ce sa faci" cu el.

| Preajmk a răspuns:

Normal e 15- 16cm. Peste 21cm e prea mare

| dani420 a răspuns (pentru Preajmk):

Paaaai, cum zicea si Cristina laughing tiny teen fucked by monster cock, and she liked it