| Andrei2k15 a întrebat:

Credeti ca un penis de 15-16 cm la varsta de 20 de ani este mic?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este un penis de marime medie.
Din pacate, la 20 de ani nu mai creste nimic, asa ca, va trebuii sa inveti sa-l folosesti, ca sa poti satisface cu el.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca penisul tau are si grosimea adecvata si normala lungimii precizate, poti sa fii multumit fiindca in acest caz, penisul are marimea care va multumi si satisfice in mod sigur 9 din 10 femei. Sanatate!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Este un penis foarte normal.
Pentru KatyEscu care iti spune ca "din pacate nu mai creste", este valabil bancul urmator.
Gigel se duce pe camp cu mama sa si vede un cal.
- Ce are calul sub burta, o intreaba Gigel pe mama sa.
- Aaa! Nimica toata, ii raspunde mama lui.
In alta zi cand era cu tatal sau vede acelasi lucru, caruia ii pune aceiasi intrebare. tatal sau ii explica cum sta treaba: asa cum au barbatii au si caii masculi.
- Nu-i adevarat, taticule, ceea ce spui, ca mamica mi-a zis ca aia ii nimic toata.
- Pai, pentru mama ta si aceea este nimic toata, ii zice tatal.