| Mihaislb a întrebat:

As dori sa stiu care este marimea unui penis de 14-15 ani atat in stare fleasca cat si in erectie, daca se poate chiar de la cei de varsta aceasta sau de cei documentati. Dau funda si mersi anticipat!

1 răspuns:
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Depinde de om și de genetica și de rudele apropiate (părinti, bunici, etc.) dar de obicei cam 3-4-5 cm cam asa...în stare "fleașcă" are cam 2-3 cm iar în "erecție" are cam 3-4 și poate ajunge pana la 5, în rare cazuri. Sper ca te-am ajutat!