| alina20021004 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sărut? La ce vârstă s-a intamplat, unde și ce ați simțit?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A fost bine.natural,nu-mi amintesc exact, faza era ca era o curva care nu stia ce vrea eu vream sai scot din creier gandurile dar ea a fugit si m-a lasat

| corbulalbrosu a răspuns:

Eram la strand, si am cumparat inghetata si un cornet i-am dat unei vecine de care imi placea. Drept recompensa m-a sarutat, si mi-a placut atat de mult si m-a excitat incat am fost obigat sa sar in bazinul cu apa rece laughing. Aveam in jur de 13 ani, imi reamintesc cat am fost de impresionat de cate ori ma intalnesc cu ea pe strada.

| SkyPilot a răspuns:

La 12 ani, in clasa a 6-a, cu o colega dintr-o clasa paralela pentru care nu aveam nici un fel de sentiment. Imi ceruse niste texte de muzica si m-a chemat intr-o sala de clasa goala ca sa imi inapoieze caietul. M-a luat prin surprindere si mi-a "furat" un sarut in toata regula, cu strans in brate si cu limba in gura mea. Nu m-am tras inapoi, dar nu pot sa spun ca mi-a placut, si mi-a fost rusine happy

Răspuns utilizator avertizat
| iSwag a răspuns:

A fost acum 4 ani. Eu + bombonica, ursuleata mea de plus, in camera mea.
Am simtit ca ating blana.

| SuntFataInPlm a răspuns:

A fost, aa nu a fost de fapt

| Ceva123 a răspuns:

Pai...de ziua mea de Craciun, cand a venit in vizita la mine prima data (in oras).
A fost frumos i-am dat headshot si kiss in acelasi timp.(glumesc doar headshot intr-o tentativa de kiss)
Serios vorbind, ma imbratisa strans in brate se uita la mine bland si iubitor apoi isi lipi buzele de ale mele, eram langa un brad simpatic. (Logic a urmat si french, dar cam spontan)
P.S Sunt fata (va zic doar pentru ca observati Jack e cam de baiat laughing) )