| Slothx a întrebat:

Salut,
Cum abordez si eu online o fata, ca as vrea sa ne cunoastem si sa începem să vb dar nu stiu cum sa incep si nici nu vreau sa par un tip dubios. Tin sa precizez ca eu nu o cunosc si nici ea pe mine

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Spune sincer, ai văzut-o pe Instagram?
Frate dacă este de gașcă și chiar îți place dă-i direct mesaj, nu mai aștepta. Fiindcă oricum viața trece repede, înțelegi? Vorbește cu ea despre ce o intresează, glumește cu ea
Dar cum a spus Andy Popescu: "nu mă mai după o femeie sa spun "mama, ce bună e asta, ce sâni are" etc, nu, trebuie sa îți pui întrebarea "oare este ea o mamă bună pentru copiii mei?" Şi atunci vei afla răspunsul daca este fata dorită, mai exact se alege după caracter, nu după fizic

| Violleta2022 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu o abordezi deloc, fiindca ai toate sansele sa pierzi timp pretios i sa nu iasca nimic, in loc sa abordezi o fata reala, in viata reala, cu care ai putea sa te intalnesti pe viu, sa discutati si sa va bucurati vara asta.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu are rost sa abordezi o fata online. Poate sa aiba iubit si in timp ce vorbeste cu tine sa fie langa el si sa rada de mesajele pe care i le dai. E o pierdere de timp