| HISTORY_5103 a întrebat:

Salut.Cum as putea sa blochez touch de la laptop? folosesc mouse, si nu am nevoie de touch, dau funda + vot va rog.MULTUMESC

5 răspunsuri:
| bsb a răspuns:

Are un buton pe langa touchpad. cauta-l pe acolo. seamana cu un dreptunghi

| gaby37 a răspuns:

Are un buton sus de el apesi pe el si numai merge touchutongue

| stefan1995 a răspuns:

Buna ...depinde de laptop. cauta un buton pe care scrie "FN" si apasa pe el si dupa F7...la a meu asa este.bafta big grin

| floppy98 a răspuns:

In general laptopurile au in coltul din dreapta de jos un buton pe care scrie `fn` si pe f-uri (f1 f2 f3) sunt niste desene micute caute pe toata tastatura un desen pe vreun buton cu un patrat si o linie pe diagonala si foloseste fn+ acel buton sper sa iti fie defolos baftawinking

| floppy98 a răspuns (pentru floppy98):

Coltul din stranga * de jos al tastaturi, pardon