| andreimatei12345 a întrebat:

Salut! Cum as putea spune preotului duhovnic la spovedanie ca m-am uitat la filme pentru adulti dar cu animale adica cu o femeie si un animal de exemplu un porc?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai prostii ai in cap, ce trebuie sa stie popa ce faci tu? Tu sti cu cîte si o trage popa dupa slujbă? Si voi il credeti sfînt si el este plin de păcate dar nu le sti tu.

| ania a răspuns:

Se numește păcatul zoofiliei, sa spui pe nume.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pare mai mult o problema de spus la psiholog

| Violleta2022 a răspuns:

Simplu si direct: ii spui asa cum ne-ai spus si noua, aici.

| mihai69 a răspuns:

Fix așa cum ai scris aici.

| anonim3247 a răspuns:

Mai bine nu îi spune că după aia află tot satul ce ai făcut.

| TheGentleman a răspuns:

Troll. Nu există așa ceva, zoofilia e ilegală, inclusiv în România

| 4evergentleman a răspuns:

Ești naiv

| FredericChopin a răspuns:

Daca doar te ai uitat nu E un păcat așa de mare oricum oameni care "spurca animalele " fac păcate mari mai degrabă să o faci cu iubita

| Ganderoaica a răspuns:

Spui că ai vizualizat materiale cu care ți-ai rănit inima.

| ArthuriLung a răspuns:

Scrie pe o foaie toate păcatele pe care ți le amintești, inclusiv cel pe care l-ai menționat și dai foaia preotului la spovedanie.
Nu lua în seamă toți ateii și sectarii de pe TPU care își dau cu părerea despre ce înseamnă să fi creștin ortodox.

| Simina_Simina_ a răspuns:

Duhovnicul nu divulga secretele enoriasului/enoriasei nimanui. Nu ascunde niciun pacat.