| anonim_4396 a întrebat:

cum fac, ca masturbarea sa fie mai lunga si excitarea maxima? Va rog raspundeti serios!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești dependent de masturbare, realizezi?
Practică un sport, mai târziu nu ai să mai fi capabil să ai o prietenă.
Pa, pa.

| M1Man a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu-i asa ca tu dai raspunsuri doar ca sa fii pe primul loc? mai bine ii spuneai sa sa dea la laba putin mai lentlaughing

| Azµre a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tipic copiilor din ziua de azi...
http://demotivare.com/......-altii.jpg

| Eufourikul a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Si cum poti trage aceasta concluzie? numai speria lumea care cere un anumit sfat, majoritatea oamenilor se masturbeaza, si totusi raspunsul tau nu are nici o legatura cu intrebareawinking Te pup o zi buna

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Eufourikul):

Bună.
Asta este părerea ta și nu sunt de acord cu ea.
P.s.: pupi pe cine vrei, nu pe mine!
Pa, pa.

| Eufourikul a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Era formal pupicul, nu trebuie sa te iriti...cand o persoana considera un lucru negativ in lumea lui face tot posibilul sa conteste in orice situatie acel lucru...de ce? nu am nimic cu tine personal

| Raptorz a răspuns:

Pun pariu ca tu ai 11-13 ani si dai "la laba".Nu e bine ....nici nu cred ca ar trebui sa mai dai...deoarece cand o sa cresti nu o sa-ti incapa gogu intr-o fata.laughing

| RAY a răspuns:

Cu cat perioada este mai lunga cu cat orgasmul este mai puternic, masturbeazate o data la 3, 4 zile o saptamana
si uitate la filme care te atrag nu doar asa

| hhhapciuuu a răspuns:

Mai intai uitete la niste filme... sti tu, te exciti ma tare. pup.

| Shavoo a răspuns:

Cand esti aproape de punctul culminant. opreste-te. apoi reia-ti activitatea. si antreneaza-te tot asa. dar stii ca e o vorba. ce-i mult, nu-i bun. asa ca n-o face in exces. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Mark423 a răspuns:

Ma. sa fii singur acasa!laughing