| AntoniaIrene a întrebat:

Prin ce se refera esti bun/buna la pat? Pozitiile adoptate pe durata actului sexual, lungimea penisului, daca mai e fata virgina, excitarea?

Va rog sa imi raspundeti fara a glumi. Foarte serios.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O asemenea apreciere laudativa poate fi facuta la sfarsitul unei partide de sex cu mai multe reprize si cand ambii parteneri sleiti de puteri raman intinsi pe pat complet extenuati dar pe deplin satisfacuti si fiecare este pe deplin multumit de prestatia celuilalt.

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Şi dacă nu e niciun pat prin preajmă?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se misca bine in act se descurca indiferent de marimea **** sau canalu tipei

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe tine te-as invita la o partida pe fanul proaspat strans si asezat in sura/fanar. :-P

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Da, deci cu alte cuvinte mă faci ţărancă...

| corbulalbrosu a răspuns:

1.-Nu mi-as permite asa ceva. 2. -Nu "curge" deloc romantism prin tine? Ay, Ay, Ay.

| Emilian65 a răspuns:

Se refera la toate cele amintite de tine.

| cameleonu05 a răspuns:

Daca dupa ce terminati auzi un oftat lung care se termina cu oooo da, atunci stii ca esti mafiot laughing

| MMDani a răspuns:

E subiectiv totul. Atat timp cat persoana cu care faci sex se simte bine va spune ca stii cu captul.

Poti sa ai aceeasi tehnica si cuiva sa-i placa si altcuiva sa nu-i placa.