| User252426 a întrebat:

Salut. Cum găsesc pe google replici de agățat fete pentru Italia? Adică replici în italiană?

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

Am gasit un link care s-ar putea sa iti fie de folos: https://www.diane.ro/2010/05/mesaje-sms-uri-de-dragoste-in-limba.html
Sau pur si simplu te gandesti la replici libidinoase si le traduci pe google translate.
Preferata mea: Sei come un interruttore? Ogni volta che ti vedo, mi accendo!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Translate.

| Drimmero a răspuns:

Fratioare, multi pe aici nu stiu sa vorbeasca in romana si tu le ceri in italiana? vorbeste si tu cu romance ca in baza celor de aici ramai si fara ele...

| Iunicu a răspuns:

Mi-am amintit de un camarad care voia să agațe o femeie soldat american.
Eram in misiune în Irak și abstinența sexuală își făcea de cap cu noi.
-Zi măh, o replică de agățat în engleză că vreau să mă bag pe aia.
-Te dracu măh, dacă nu ști engleza ce faci după ce îți zâmbește? Stai dracu in banca ta că mai avem două luni și mergem acasă!

| nicoleta4765 a răspuns:

Scrii pe Google replici de agățat fete in italiana