| frunzac05 a întrebat:

Replici de agatat fete?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie o masina smechera si cont pe tinder, apoi le dai match

| alexalx1234 a răspuns (pentru mgtow):

Cont pe tinder? Serios? Așa pierde bani aiurea. Iese mai câștigat cu mașina

| TFL007 a răspuns (pentru mgtow):

Pe tinder nu e show room auto prietene, daca arati sub 7 esti degeaba acolo cu tot ce vrei tu si cu panamera in poze

| mgtow a răspuns (pentru alexalx1234):

Alea vad masina si se uita la masima de acolo il ia & pe el fara bani...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"Ai cazut din cer? "

| OldSoul a răspuns:

Ce faci dulceata? Te intinzi pe paine?

| siriusblack98 a răspuns:

Mergi la categoria ''Conversatii''

| Werrich a răspuns:

1999:
"A sunat din Rai, s-a pierdut un înger"
"Ai o harta? M-am rătăcit în ochii tai"

Prezeznt:
"Gagica, dam o tura cu Merțanu'?"
"Gagica, vrei extrasul de cont?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de o undiță, nu de replici. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce replici.
Te uiți la ea in ochi, te asiguri că e ceva chimie și o iei de braț și fugi cu ea. Și-i dai pac.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Reteta care merge de fiecare data laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Din 9 genti peste cap 1 tot prinzi.

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

E geniala crede-ma te alegi si cu ceva ani de puscarie pentru tentativa de hartuire sexuala

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL007):

De geniala e geniala, numai că trebuie fi sigur pe tine(cam exact opusul la cum esti tu) și să arăți bine.(sau cel puțin pentru aia).
Eu n-am tupeu sa fac asta, pentru ca sunt timid, deși băteau unele apropo că Sara ele nebunele pe mine. De m-am speriat și am fugit.

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fratele meu ma jur tu nici sa minti pe site-ul asta nu stii, ba spuneai ca ai magnet la femei acum aflu ca nu e asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facultate. Alte replici in afara de asta, nu agata fete, ci curve.

| TFL007 a răspuns:

1- be attractive and have good structures bones to define your masculinity 2 - well dressed 3. - have charisma 4. - healthy body and in shape... 4 unatractive and ugly ERROR 404 sper ca te-am ajutat