| danytare a întrebat:

Replici de agatat fete

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

"Fată, ce corp frumos. Cred că toţi se topesc după tine ca îngheţata când apare soarele"

sau poţi fi romantic şi să-i spui replici din mitologia greacă.

8 răspunsuri:
| CatMeadow a răspuns:

,,fata! iti sta asa de bine cu rochia asta ca....imi vine sa ti-o dau jos,, smugsmugsmug

| saynotoemo99 a răspuns:

„Wow"
„Ești atăt de frumoasă încât mi-am uitat replica "

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti mai frumoasă ca mă-ta.

| danytare explică (pentru anonim_4396):

Cu cine vorbesti

| FaraNume2 a răspuns (pentru danytare):

Vorbeste cu tine draga.Asta e replica lui de "agatat" pe care ti-o spune tie si pe care eu iti zic sa n-o folosesti -_- Nu stiu la ce te referi tu cand zici "agatat". Daca vrei sa cuceresti o fata cu adevarat nu-ti trebuiesc replici, trebuie sa fii sincer.Insa daca vrei doar ca fetele sa stea pe langa tine, pai ..comporta-te frumos, fi un "super erou".Pe mine, ca fata, nu mi-ar place deloc sa-mi zica unu "ochii tai sunt ca doua stele" etc etc sigh ba chiar m-ar enerva.In fine, o zi buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf baby vrei sa-ti arat mujchii pls hai in boscheti

| doreal a răspuns:

Salut big grin