| Rockerrockin a întrebat:

Cum iti razi parul pubian(fiind barbat) eu pana acum l am ras cu niste benzi, dar nu mai gasesc...Cu lama de ras se poate? Si daca da, cum?

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Eu doar pubisul în rad cu lama, în schimb testiculele le rad cu mașina de ras, deși și așa nu o fac decât pe alocuri, deoarece mă simt "chel" fără păr pubian, adică nu e o senzație confortabilă.

| WaterDrop a răspuns:

Legat la ochi, doar tu si lama, o relatie de iubire interzisa ce va trebui sa treaca peste toate acele denivelari si tesut sensibil. Poate deveni usor dur actul daca nu o tii bine, trebuie sa ii dai de inteles ca tu esti seful si nu are voie sa muste mai mult decat ii permiti tu.Fa`o sa se arcuiasca de placere in mana ta indiferent daca zona este indeajuns de alunecoasa. Daca se intinde mai mult decat ii este permis, plesneste`o usor si adu`o iar pe drumul cel bun.Nu uita sa folosesti o lotiune cand ai incheiat actul, te poti irita.

| SERIALS a răspuns:

Sa-l razi cu iubire si cu mare grija.

Răspuns utilizator avertizat