| Cascaval123 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi despre cum sa imi tund parul pubian si cel de la fund. sunt barbat

Răspuns Câştigător
| CoquiNessa a răspuns:

De ce ai vrea, ca barbat, sa te epilezi brazilian?
parul mult, asa, gen big foot, te face sa bati si sa footi mult, ca masina de descusut la pasa.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Foloseste crema depilatoare.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Foarfeca sau crema depilatoare

| Cascaval123 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si la fund?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Cascaval123):

Cu foarfeca sau crema depilatoare tu alegi

| SkyPilot a răspuns:

Eu mi-am luat o masina de tuns electrica din cele cu talpa mai ingusta special pentru asta. Folosesc taietorul cu #1 care nu ciupeste. Parul ramane cam de 1 mm. lungime.
Am incercat candva cu crema epilatoare si m-am ales cu fire crescute pe sub piele.