| Anndrey1234 a întrebat:

Daca te razi cu lama si parul ti se ingroasa...se poate subtia cumva sau va ramane asa mereu?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Rădăcinile părului slăbesc și firul se subțiază în timp dacă folosești pentru epilat ceara sau epilatorul.
O zi cu zâmbet să ai!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lama face ca parul sa creasca in proportie mai multa nu sa se ingroase creste volumul lui, daca ai facut de cateva ori asta atunci asa ramai si e normal daca te-ai barbierit.

| Adellee a răspuns:

Cred ca daca incetezi sa te mai razi cu lama si sa folosesti alt gen de epilare s-ar putea sa ti se subtieze radacina.Dar depinde de ce parte a corpului vorbesti.Vad ca esti baiat deci cred ca vorbesti despre fata...hmmm...pe fata nu prea mai ai alta metoda de a-ti da parul jos deci cam va ramane asa sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine te-a mintit,dat te-a mintit aiurea,nici de cum nu ti se ingroasa,iti ramane firul acela,nu se subtieaza,dar ceea ce se intampla de la lama iti creste repede parul,nu stiu daca este adevarat ca ti se indeseste parul daca te tunzi chel,dar nu cred pentru ca si pe mine parinti ma tundeau la chelie cand eram mica, dar am parul bogat pentru ca ii mostenesc, deci iti creste parul mai repejor.