| frum a întrebat:

Salut! Cum pot sa excit sau sa atrag un coleg de clasa? as dori sa fac asta la scoala, pentru ca in alte locuri nu prea ne intalnim. ii plac fetele sigure pe ele, si chiar nu stiu cum sa il abordez, imi place mult:d orice sfat e bine venit

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Aratati calitatile in fata lui, adica poarta haine care sa iti puna in evidenta formele si cerei ajutorul cand el a inteles ceva(chiar daca si tu ai inteles, te prefaci ca n-ai inteles)si dupa ce ti-a explicat pupal pe obraz, fii zambitoare in fata lui si bagati mana prin par si clipeste des cand ii vorbesti sau cand il asculti(poti pune mana pe san mai discreti inobservabil, el sigur v-a observa), si alte chestii de genu...

4 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Pai daca ii palc fetele sigure pe ele si tu doar incerci sa faci sa para ca esti asa, nu stiu, zau, la ce iti foloseste sa pari ceea ce nu esti.

| virusake a răspuns:

Daca sunteti mai apropiati, un sarut cand sunteti singuri face minuni.batting eyelashes

Totusi, tot mai buna e varianta cu "azi iesim mai devreme, ai treaba? Ca pe mine ma cam tenteaza mec-ul ala (de exemplu)." big grin

| cataaa a răspuns:

De ce nu iesiti la un suc si o sa ai atunci ocazia sa. l exciti. daca nu da el semne, fa tu primul pas. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne sa-l exciti?laughing)) La scoala?)) Doamne deschide`ti sutienu` si pune`l pe el sa` ti`l inchida, doamne pune-te la el in brate, freaca`te de el, omg, is socatalaughinglaughing. De ce puii mei ai vrea sa-l exciti la scoala? Te satiface sa vezi ca i se ridica 'nivelu`' in ora de mate?laughing Omg:d.