| frum a întrebat:

Cum pot sa excit sau sa atrag un coleg de clasa? as dori sa fac asta la scoala, pentru ca in alte locuri nu prea ne intalnim. ii plac fetele sigure pe ele, si chiar nu stiu cum sa il abordez, imi place mult:d orice sfat e bine venit

2 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Incearca intre-o pauza sa il iei in brate si tinel de mana schimbati si voi niste vorbe etc

| gepetry10 a răspuns:

Deci daca si el te place ai mari sanse sa il atragi... dar prima data fa-l sa se simta bine in preajma ta si apoi gandeste-te la mai multehappy