| andreiutzucu a întrebat:

Salut cum pot sa imi conving parinti sa ma duca la Sarbatoarea Castanelor din Baia Mare(eu stau aproape de Baia Mare) si sarbatoarea castanelor e un fel de carnaval cu muzica si tarabe si jocuri
VA ROG Mai este doar o zi si aceea e maine va rog! PLS! Vreau neaparat sa plec! Funda! plizzzzzz

1 răspuns:
| dianaborza a răspuns:

Poate te vor lasa daca le intorci favorul(faci si tu ceva pentru ei si ei vor face pentru tine)sper ca te vor lasa.Succes.Sper ca te-am ajutat!