| andreiutzucu a întrebat:

Salut cum pot sa imi conving parinti sa ma duca la Sarbatoarea Castanelor din Baia Mare(eu stau aproape de Baia Mare) si sarbatoarea castanelor e un fel de carnaval cu muzica si tarabe si jocuri

Funda!

1 răspuns:
| LarisaTH a răspuns:

Ce ciudat suna;; Sarbatoarea Castanelor;; rolling on the floor)) nu am mai auzit de ea sincer, pai aplici santajul sentimental, le spui ca iti doresti fff mult sa mergi si poate reusesti sa ii convingi. Succes happy!