| dnkajsbd a întrebat:

Cum pot uita de cineva care imi place foarte mult? Nu stiu daca este reciproc adica vorbim ne uitam unul la altul dar...

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ma sa inteleg: de ce ai vrea sa uiti o persoana care iti este foarte draga? Care-i motivul?
Este cumva o relatie de tip "interzisa"?

| dnkajsbd explică (pentru Violleta2022):

Nu...Dar nu pot sa ma gandesc la altceva

| Violleta2022 a răspuns (pentru dnkajsbd):

Nu crezi ca ar merita sa incerci sa-i vorbesti?
Macar ai stii sigur ca te place sau nu, in loc sa te torturezi cu gandul ca nu se poate, fara ca macar sa fii incercat.

| Andreeush a răspuns:

Du-te și vorbește cu acea persoană.

Răspuns utilizator avertizat
| saresipiper a răspuns:

Pune-i mâna pe fund si vezi cum reactioneaza.
Daca ii place inseamna ca e atrasa de tinewinking

| dnkajsbd explică (pentru saresipiper):

Nici chiar asa man

| saresipiper a răspuns (pentru dnkajsbd):

E cel mai simplu mod sa afli daca te place sau nu...
Eu ti-am zis direct, asa cu discutii seci si abureli tot tu ajungi cu nervii intinsi si sunt mai multe sanse sa plece cu altul care pune mana pe ea

| Bozgi200 a răspuns:

Fă-ți curaj si vorbește cu persoana respectivă. Poate ai o surpriză.

| dnkajsbd explică (pentru Bozgi200):

Da dar imi e ca ma refuza si colegii mei sunt mai prostuti si isi bat joc de mine

Răspuns utilizator avertizat
| BiencutzaBia20 a răspuns:

Și ai întrebat persoana respectivă ce simte pentru tine?