| geo0003 a întrebat:

Salut.
Cum sa intreb fata cu care sunt daca vrea sa facem sex?
Astept sugestii.
Multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| Nicolen a răspuns:

Ii spui : fa, vrei sa te ***? Daca spune "da", e bine, daca nu, poti s-o **** si asa. Bafta!

| AtAkUs a răspuns (pentru Nicolen):

Cel mai bun raspuns! daca era dupa mine iti dadeam funda si vot! apropo ti-am dat vot folositor si amuzantwinking

10 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

Ia-ti "problema" in propriile maini si mai lasa copila in pace o perioada

| h3r a răspuns:

Problema e la tine, că ești tu prost, nu că este ea mică!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sex si nu dragoste? suna mai frumos nu?
plus ca daca e mica nici nu face legatura la cele 2laughing
i spui pur si simplu chestii dragute, sau daca nu nici nu trebuie sa-i spui pur si simplu incerci daca vezi ca nu te lasa..clar nu vreabig grin

dar totusi cati ani are?big grin

| geo0003 explică (pentru anonim_4396):

Aproape 15

| anonim_4396 a răspuns (pentru geo0003):

Si tu cati ai?

| geo0003 explică (pentru anonim_4396):

| justsummer a răspuns:

O intrebi pur si simplu discutati si vedeti ce-si doreste si ea si ii poti spune ca esti dispus sa o astepti atata timp cat are nevoie pentru ca o iubesti.

| InsertName a răspuns:

Nice shoes laughing

| tteo91 a răspuns:

Spune-i. nha te-ai mai gandit, cand facem schimb de sange? laughing)

| alexhandsport a răspuns:

Vrei sa facem sex? asa zii

| Ryoo a răspuns:

Întreab-o dacă vrea sa-i bagi BMW-u in garajwinking functioneaza 100%

| mylife415 a răspuns:

Simplu: Vrei sa facem sex?laughing

| geo0003 explică (pentru mylife415):

E o preoblema ea e cam mica...sad

| mylife415 a răspuns (pentru geo0003):

Cati ani are? De cat timp sunteti impreuna?

| geo0003 explică (pentru mylife415):

14 si cateva luni. si suntem impreuna de un an si ceva

| Ryoo a răspuns (pentru geo0003):

Fă cum ti-am zis si dacă acceptă promit sa vin sa te vizitez la pușcarie dar, sa-ti iei săpun lichidrolling on the floor Probabil ce-i de la ''mititica'' nu țin cont că si ea a vrut o să te considere violatorrolling on the floor deci, ai grijă

| mylife415 a răspuns (pentru geo0003):

Are 14 ani omule straight faceNu-i distruge copilaria cu ideile tale tampite.Cauta o curva si f***-o, daca nu mai poti astepta.

| geo0003 explică (pentru mylife415):

laughing)) vom mai vedea...