| Meandjustme a întrebat:

Intrebarea mea este pentru cei care sunt la mate -info si au trecut de clasa a 11.Eu trec anul asta intra 11 si ma intrebam ce ar trebui sa repet mai riguros, ce capitole la matematica.Deci ar trebui sa repet ceva in mai deoseb sau e ceva nou cu totul?
Si as vrea sa va mai intreb cu vi s-a parut clasa a 11 ca sa stiu si eu la ce sa ma astept, pentru ca din auzite am auzit ca e destul de grea.Multumesc anticipatbig grin

1 răspuns:
| Domyno a răspuns:

Eu sunt la mate-info si trec intr-a 11-a, si sincer vacanta asta a fost singura in care nu am lucrat nimic la matematicalaughing! Stau foarte bine la capitolul matematica si nu am avut chef sa lucrez la nimic, chiar imi era si greata sa reiau numerele complexe (alea le-am urat) laughing! Draga mea profa de mathe ne-a zis da matematica de-a 11-a e ciudata! Totul e nou, iar la inceput va parea cewa de genul WTF?!?!?! insa asta este cu Doamne Doamne inainte (asa stau eu la testele la mathe, cu o icoana in manalaughing laughing laughing )

I love math:X:X:X ( De ce oare vreau sa fac medicina nu stiu?!?! laughing))))))) )