| STEFANXxX a întrebat:

Salut.Cum sa iti dai seama ca o fata te place?

Răspuns Câştigător
| Life4Fun a răspuns:

Cum? Pai daca rade la glumele tale(daca faci) sau daca se uita ca obsedata la tine si cand te uiti si tu la ea, ea intoarce privirea. Daca doar se baga in discutie cu tine nu inseamna ca te place.

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Se uita mult mult mult la baiat, se intimideaza cand il vede, se inroseste, sa balbaie, sta mereu langa el, il soarbe din priviri, are ochii mari si e atenta la fiecare gest al baiatului pe care l-ar putea descrie in cel mai mic amanunt. Depinde de fiecare fata.

| Ezlot a răspuns:

Eu in locul tau as i.as spune:buna stii.eu te cam plac.u ma placi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti in ochi ei si ii psui"te plac"si vezi ce raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te baga in seama, sau te baga in discutii.

| steaualari a răspuns:

Pai se inroseste fata la fata sau cand se uita la incepe si rade sau vb foarte des pe mess cu acel baiat... sper ca ti-am foat de ajutor.