| 19902910 a întrebat:

Cum sa uit persoana care am iubito și o mai iubesk da ea ma inselat

9 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Romana cum ai uitat-o?

Cu cat te vei stradui mai tare sa o uiti cu atat o vei iubi mai mult. Ai rabdare. Timpul le rezolva pe toate. Gaseste-ti diferite ocupatii,ies cu prietenii, cunoaste persoane noi, dar nu incerca sa iti faci o alta relatie acum. Iti vei bate joc de o alta persoana aducandu-ti aminte.
Nu-ti spun ca va fi simplu, dar intr-o zi vei trece peste.Nu este un tratament special sau ceva, trebuie doar sa ai rabdare.

| neutrino a răspuns:

Daca te vei ocupa mai mult de scoala, astfel incat sa inveti sa scrii mai bine, nu vei mai avea timp sa te gandesti la ea.

| pietrean a răspuns:

Salut!
"Cum sa uit persoana PE care am IUBIT-O si PE CARE INCA o mai IUBESC,DAR ea M-A inselat?"
Poate iti gasesti alta prietena, iar din patania prin care ai trecut, trebuie sa inveti, ca in viata, poti avea si surprize neplacute.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fimeile insala pe barbatii pe care ii iubesc.Intotdeauna.altminteri de ce s-ar numi INSELARE? si nu simplu?'FUTAI?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propun sa o inseli si tu cu limba si literatura romana. Tare geloasa va fi cand ii vei scrie un citat din Kant corect pe al sau perete de Facebook.

| NameHarris a răspuns:

Simplu gaeste-i alta/altu si vei uita repedewinking sau *** o betie si uiti si cum te cheamalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| rebiik a răspuns:

As incerca sa ma concentrez pe alte lucruri.