| unomsimplu6969 a întrebat:

Cum sa va zic. O chestie cam jenantă pentru un băiat de 15 ani. M-am filmat din întâmplare cum ma masturbam,apare doar penisul frecat de mana, vreo 20 de secunde. Acum când ma uit la video, parca ma excit si mi se scoala puțin. Sunt gay? happy

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar nu ai cum sa te filmezi "din intamplare", asta o poti spune la copilasii mici, nu unui adult, pentru ca din intamplare nu ti se deschide telefonul, nu se pune singur pe recording si nu sta nemiscat cateva minute, taman pe sula ta, in timp ce faci laba.
Sterge naibii filmarea aia, ca de pica pe mainile parintilor sau a prietenilor, ajungi de rasul tuturor.

| Violleta2022 a răspuns:

Cat despre intrebarea ta daca esti gay, iti spun sigur ca NU esti gay din ataat lucru.
Toti barbatii se masturbeaza, fiind un proces fiziologic normal, dar asta nu ii face gay!
Ceea ce nu este normal, este sa te filmezi singur, cand te masturbezi, denotand ca ai deviatii anormale de comportment, posibil exhibiționism ori voyerism.

| Emilian65 a răspuns:

Nu esti gay.

| cristimihailov a răspuns:

Salut, nu pare momentan. Desi sunt conditii favorizante.

Poate putin pocnit, dar asta e poate de cand erai mic si ai cazut din pat... in cap din nefericire.

| alina2k18 a răspuns:

laughing
Varstawinking

| RKBlue a răspuns:

Daca esti atras sexual DE BAIETI, atunci esti gay.
Daca te exciti la propriul penis nu esti.
Daca te exciti la alte penisuri(fara restul corpului, asta insemnand ca restul corpului unui baiat nu te atrage), iarasi nu esti gay.
Esti atras de fete? Daca da, atunci poti fi bi.Dar cred ca esti hetero.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sa spunem ca da, sa speram ca nu".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gay ești atunci când faci sex cu un băiat și îți place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mama dracu te-ai filmat din greseala in timp ce bateai snitelul?

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Pentru a afirma ca esti gay, trebuie mai intai sa fi intretinut relatii sexuale doar cu barbati, nici o femeie, in viata ta, si sa iti placa atat de mult incat sa nu iti doresti sa faci sex cu femei.
Ceea ce la varsta ta nu se aplica.
Acum fiecare dintre noi avem fetish-uri, fantezii, mai facem cate o nebunie in materie de sex, fie individual, fie cu partenerul/a, pentru ca ne place sa exploram clipe ce nu am mai trait pana atunci.
Stai linistit, e absolut normal sa te exciti vazand acel video in care esti tu, pentru ca creierul tau functioneaza, reactioneaza la ceea ce vede.

| MihaiV01 a răspuns:

Te excita si barbati? S-au si penisurile altor bărbati? Daca doar propiul penis poti sa stai chill nu esti singurul care pățește asta mai sunt exemple

| Matteo1234 a răspuns:

Nee nu cred, nu esti gay daca te excita propriul penis, daca te excita barbatii si penisurile altora atunci poti spune ca esti gay, ceea ce e perfect ok, bafta

| Andreiqwe01 a răspuns:

Nu ai cum sa fi gay, incearca sa te uiti la corpuri de barbati si daca te exciti inseamna ca esti bi.Dar nu, nu esti gay daca te excita propriul penis.