| llllil a întrebat:

De putin timp eu si prietenul meu ne masturbam reciproc, insa nu prea stiu sa o manevrezlaughing uneori ii "cade" penisul pe burta, imi ia mana de pe el si peste cateva secunde mi o pune inapoi. Ce inseamna acea cadere mai exact?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cade... cloșcă? sau cum, că nici eu nu pricep.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Penisul e sensibil in principal la cap. Joaca-te pe acolo, mai ales in zona "atei".
Unii se excita si daca ii atingi pe la bile, eu nu... Capul e la sigur.

| Hammurabi a răspuns:

Cum adică îi cade dacă e la tine in mână? laughing

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Pai e prea mare/greu si i cade penisul din mana ei, sa se apuce de culturism fata

| mentholinks a răspuns:

Apuca-l sanatos cu toata palma sa nu mai cada. Ati inceput si molfaiala?

| DanielPH a răspuns:

Cine stie, poate ca-i vine si na..mai ia o gura de aer. laughing

| anonim2533 a răspuns:

Nu e greu, o apuci, o tii bine nu l dare oricum ca e doar ronț, piele etc...si faci de sus in jos, repede. Atat, am invatat si eu recent