| 1inevitabil a întrebat:

Cum spuneam in intrebarile anteriare, m-am intalnit cu prima iubire dupa doi ani in care nu am vorbit deloc. Ea sta in Spania si vine doar vara in Romania. Am inceput s-a vorbit de cateva luni, si cad de o luna a venit si ne-am vazut, ea vroia sa fim impreuna si eu dar inca nu eram pregatit. Ne vedeam seara de seara stateam pe afara pana tarziu dar ea sa a zis ca s-a saturat sa fim asa si ca eu vreau doar sa ma joc si sa o las in pace, de atunci m-a blocat peste tot si nu mai vorbim iar, nu stiu ce sa fac inainte macar acceptam situatia ca a terminat-o cu mine dar acum m-am indragostit iar nebuneste de ea si nu stiu ce sa fac. Dupa cum am obesrvat ea vrea ori cum zicea ori deloc. cred ca ma gandesc sa o uit dar nu pot ma gandesc nonstop la ea. Eu ma gandesc ca a si influentat-o cineva sa termine cu mine, poate i-a zis ca eu nu am de gand nimic, mai avea si ocazia sa fie cu cineva. ce parere aveti ce as putea face tinand cont ca o sa si plece peste o luna?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Lasă lucrurile așa cum sunt. Ce poți să faci în 2 luni de vacanță? Te apropii de ea inutil.

| 1inevitabil explică (pentru LoveSleep):

Dinasta si stateam pe ganduri

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te iluziona cu ea pentru ca in Spania se duce la altii

| Doub a răspuns:

Ioooi, de ce eşti aşa nehotărât?
Vrei să fii cu ea, da sau nu.