| george312 a întrebat:

Salut, cunosc multe fete, am iesit si in oras de cateva ori cu mai multe fete, sau cu cate o gasca.problema e ca de fiecare data ele ma considera un prieten bun, de exemplu cand am iesit in oras le-am facut sa rada dar dupa aceea ele ma considerau un prieten.nu stiu cum sa scap de asta, eu ma imprietenesc cu ele, nu le fac sa ma placa.ma puteti ajuta cu un sfat big grin?

5 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Mai bine prietene decat iubitewinking... Dragostea vine de la sine nu ai tu ce sa facihee hee

O zi buna:-)

| MMadalina a răspuns:

@b0gd4nn07 Nu am 9 aniwinking Ti-am zis parerea mea.
Atata timp cat tu te comporti frumos cu fetele si ele te considera un prieten bun ce vrei mai mult de atat? De la prietenie si pana la iubire nu este un drum chiar asa lung. ( Sau este?) Pas cu pas si vei ajunge unde iti doresti.

O zi buna!

| Catheryne a răspuns:

Cunosc si eu un baiat care are aceeasi "problema" ca si tine. Pai in primul rand ar trebui sa nu te mai comporti ca un amic bun cu ele, fetelor le plac mai mult baietii mai seriosi, dar si misteriosi in acelasi timp (crede-ma stiu ce zic), care sa le faca complimente si sa le protejeze. Is complicated? Incearca totusi si spune-ne daca a mers, daca nu fii tu insuti si cu siguranta va aparea cineva care te va placea exact asa cum esti.

| george312 explică:

Pai depinde de prima impresie.
@madutzy nu ma lua pe mine cu raspunsuri din astea straight face cati ani ai, noua straight face?

| fCD a răspuns:

Mergi in aceeasi directie.Imprieteniti-va astfel incat sa fiti foarte apropiati, gen frati si sora, si apoi discuta cu ele despre asta