| RAY a întrebat:

De ce barbati prefera sa dea 3 dolari pe minut sa vada pe una dezzbracata cand pe 50 de euro poate sa faca sex cu una reala? ne e frica de femei mai nou? e plin netul de filme porno dar uni dau 3 euro pe un singur minut

11 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Probabil aia sunt insurati, si le frica de neveste.Dai trei dolari, stai acasa, iti faci dambalaua esti cu constinta curata in fata nevestii!

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Parerea mea angy ala nu-i barbat care face asa ceva, real e real ce naiba e full netul de pornografie

| Staind a răspuns:

Asta e ca si cum ai intreba de ce unii oameni au fetishuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ei decid ce fac fetele respective. E vorba despre control si interactiune. La un porn doar o labaresti, nu iei decizii.

Cat despre frica de femei, a existat dintotdeauna. Tu ar trebui sa stii...

| EneCristian a răspuns:

Cred ca aia nu sunt barbati ci copii( mai ales generatia asta mai noua) o ard cu sensul asta fiind minori si prefera niste senzatii cica autentice, un alt exemplu este platforma twitch( unde vezi jocuri video) unde multe tarfe si starlete porno stau acolo cu un decolteu imens si danseaza cand donezi fara a avea legatura cu jocurile video( copiii aia din America, Anglia sunt cei mai mari consumatori fiindca site-urile porno sunt restrictionate) a si mai e si nevasta si copiii, na le strici viitorul doar ca ai tu chef sa *** ceva?

| Jessica007 a răspuns:

Stii? Sunt femei care sunt dornice sa o faca si pe gratis(aventurierele), nu este musai sa dai atatia bani ca sa faci sex cu una, iar ca sa dezbraci o femeie merge si varianta cu poker pe dezbracatelea laughing sau macao. Daca pierde se dezbraca, nu fiind obligata si doar pentru simplu fapt ca a pierdut la joc.Am fost la o petrecere si nu imi venea sa cred ce vad, dar da a mers figura si te scutesti si de cei 3 dolari laughing.

| e1xtz a răspuns (pentru Jessica007):

Unde tii serile de macao, sa ma inscriu si eu.
winking

| Jessica007 a răspuns (pentru e1xtz):

Petrecerea a fost acum 2 ani, dar se dezbracau fetele imediat, nici nu imi pot da seama daca ele chiar pierdeau corect sau isi doreau ele sa piarda, ca eu nu m-am bagat in joc, eram combinata laughing

| e1xtz a răspuns (pentru Jessica007):

Eh, eram sigur ca nu imi dai raspunsul asteptat.
laughing

| Jessica007 a răspuns (pentru e1xtz):

Deh asta era prin timpul liceului, dar am rupt legatura cu fetele, ca daca se mai tinea sa stii ca te anuntam. laughing

| Coquina2 a răspuns:

Te referi la videochat?
pentru ca ii excita mai tare sa comande ce sa faca duduia la webcam, tipa normal ca accepta pentru bani, iar real sansele sunt mai mici ca duduia potentiala partenera de sex sa -i indeplineasca pe gratis fanteziile si damblalele.
si e vorba si de comunicare, la videochat nu toate duduile se dezbraca, sunt multi barbati oameni de afaceri de exemplu care se plictisesc la birou, acasa nu au cu cine vorbi orice, si care doresc doar partenere de conversatie.