| Visaa a întrebat:

:D. Am tot vazut postari cu "daca sunt frumos". Sa imi incerc si eu norocul.

http://tinypic.com/view.php?pic=20p2glf&s=6

Eu sunt cel din stanga. :D. Sunt urat sau frumos? :)

16 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu pune în balanţă părerea altora.Important e cum te vezi şi cum te simţi tu. Oamenii pot spune mii şi milioane de lucruri, dar tu ştii cel mai bine ce ai de făcut.Nu există oameni urâţi.Frumuseţea se găseşte în lucruri mărunte pe care ceilalţi nu le văd la tine.Aspectul e doar înfăţişare, restul vine de la sine.Fii tu însuţi!

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Ochi ai, nas ai, gura ai, dinti in gura trebuie sa ai, 2 maini, 2 picioare.Dar totusi nu asta te face mai frumos decat un invalid sau handicapat fizic daca intelegi ce vreau sa spun.
Da esti frumos(si fizic) daca si atitudinea e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te dai mare sau sa ii iei la misto pe ceilanti care au postat poza lor.

| Keith a răspuns:

Nu isi au rostul aceste intrebari, suntem pe TPU, nu pe facebook, daca vrei like-uri posteaza pe facebook pozele.Pe mine chiar nu ma intereseaza cum arati tu, dar pe bune acum puneti niste intrebari tampite.

| AndyAndrey35 a răspuns:

Stiam ca esti din stanga. da areti frumos, ai aprecierile mele!

| Anonimusxxxxx a răspuns:

Esti destul de dragut incat sa satisfaci o fatasmugbatting eyelashes

| Visaa explică (pentru Anonimusxxxxx):

Multu'batting eyelashes

| blablablaa a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Si daca nu e frumos nu poate sau ce?

| Anonimusxxxxx a răspuns (pentru blablablaa):

Pai.poate dar trebuie sa munceasca mai multtongue

| andenda a răspuns:

Fain

| LoredanaaAndreeaa a răspuns:

Chiar nu-mi pasa cum esti Frumos sau urat.oh go on

| CryChristiAN a răspuns (pentru LoredanaaAndreeaa):

A da? Accepti sa fi cu el? Te provochappy.

| geoox13 a răspuns:

Esti chiar dragut. Stiu iti trebuie parerea celorlalti doar ca nu e de ajuns. Trebuie sa ai si tu incredere in tine!

| Iunikaaa a răspuns:

E ok fiecare e frumos in felul lui! big grin