| BackAgainToTPU a întrebat:

big hug Ce faceti?
Am si eu o intrebare, daca nu va suparati happy
E un baiat in clasa cu mine care in timpul scolii(anul trecut) incepand din mai, se comporta urat cu mine, din cauza unei note(care putea fi reparata) si nu mai vorbeam deloc.
Eram prieteni din decembrie si dupa aia ne-am certat(prieteneste, lol).
Apoi in primele zile din septembrie, 9-10 septembrie, vad ca, din senin, vorbeste cu mine(ne-am luat la vorba de la un mass de`al meu despre orar).
Acum vad ca suntem prieteni foarte buni, vorbim in fiecare zi pe mess si la scl, ne intelegem super bine, dar ciudat e faptul ca multi colegi spun ca suntem impreuna(desi nu suntem) din comportament.
Eu il placc putin, si vreau sa stiu daca ma place avand in vedere ca:
- o ora intreaga la scl am fost mutati mult mai aproape unuud celalalt si am vb prin mesaje
- m-a sunat de 4 ori, ultima data m-a sunat dupa o ora de mesaje, motivul fiind ca vrea sa vorbeasca cu cineva
- zice ca are prietena tuturor, mi-a dat si poza dar doar cu ea
- ma priveste in ochi cand vorbeste cu mine, ciudat e ca i se maresc mult pupilele
- radem din toate tampeniile care le spunem
P. S. nu-mi spuneti sa-mi vad de scoala, pentru ca deja fac asta, anul trecut terminand cu 9.70 si ceva!

Răspuns Câştigător
| Vampă a răspuns:

Felicitări pentru rezultate laughing. cât despre voi pot sa zic ca există o atracție, iar dacă tu dorești să existe o relație intre voi încearcă să vorbești cu el.

Baftă!

4 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

E ceva de media ta laughing totusi vezitii de scoala ca nici lui nici tie nti trebuie probleme xD

| AntoniaFollowill a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Clar e ca te simpatizeaza si ii place compania ta. Bravo pentru medielaughing.
Incearca subtil sa vorbesti despre relatia lui cu acea fata, incearca sa afli cat mai multe. Si folosestete de calitatile tale, de interesele comune, de tot ce va leaga.

| stefan31 a răspuns:

Buna, nu iti fie frica, vorbeste cu el sincer si nu are ce sa se intample rau, sa imi zici ce ai facut.Pa!

| Madalin_Rosu_1996 a răspuns:

Oooo 9.70 bravo. Cât despre prietenia voastră eu zic că dacă va înțelegeți la perfectie râdeți etc eu zic sa nu stricați această prietenie cu o relație dacă vă veți despărții veți strica și prietenia acea! Sper că a fost de folos mesajul meu! Succes!