| EU_6017 a întrebat:

big hug

Cine imi da si mie niste idei interesante de a face ceva in vacanta asta?

Dau fundita:X:X:X

3 răspunsuri:
| lextim a răspuns:

Fa ce face toata lumea. pierde vremea cu prietenii, fa niste sporturi extreme daca iti plac. mergi pe la mare, cluburi... enjoy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du te la mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare in Turcia.Sunt niste plaje foarte misto, excursii cu vapoare, obiective turistice fff bune si mancare de o mananci de nu mai poti.Am fost acu cateva saptamani in Fethiye din Turcia. E la 1400km distanta.Stiu ca e mult dar merita. E foarte bine acolo.