| Lau2234 a întrebat:

Dacă am un contact sexual fără prezervativ la început (mai pe înțeles o bagă de vreo 2-3 ori), iar apoi pune prezervativul, poți să rămâi însărcinată?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca posibilitatea de a ramane insarcinata poate sa existe insa numai in cazul in care a ejaculat cu putin timp mai inainte si pe urma nu a urinat inainte de a incepe actul sexual. Insa probabilitatea de a se putea intampla o asemenea NEsansa, ghinion, incat sa ia nastere o sarcina se poate considera ca s-ar putea produce intr-o proportie foarte/extrem de mica chiar si in cazul in care in acel moment femeia este in PERIOADA FERTILA reala a ciclului mernstrual. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa ramai gravida.

| Andreeush a răspuns:

Sunt șanse extrem de mici.

| Clytia a răspuns:

Sunt șanse foarte mici.

| Username272 a răspuns:

Șansele sunt 5%

| Maia55 a răspuns:

Iarăși întrebarea asta. Mereu sunt șanse ca fata sa rămână însărcinată dacă contactul sexual este neprotejat. Într-adevăr uneori sunt destul de puține spre 0, aici depinde perioada lunii. Dar nu mai bine folosiți voi un prezervativ și scăpați de toate grijile astea? Sau e o placere sa va jucați cu focul?