| Robertaki a întrebat:

In momentul în care pui prezervativul este normal sa mai atingi cu degetele penisul si dacă înainte ai mai avut un contact sexual se poate ca atunci când pui al doilea prezervativ sa ramai insarcinata daca el atinge penisul pe care poate fi acel lichid si dupa aceea pune prezervativul? Am nevoie de părerile voastre va rog, sunt foarte stresata

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

"se poate ca atunci când pui al doilea prezervativ sa ramai insarcinata"
Da, si o sa iti.mai creasca un deget la mana, atingand prezervativul laughing

| vasile2222 a răspuns:

Cel mai bine e sa faca pipi dupa primul act sexual(eventual si sa se spele) + inainte de a pune alt prezervativ sa ii stergi penisul cu un servetel umed.
Eu zic ca in felul acesta elimini complet sansele de sarcina.