| anonim26262 a întrebat:

Salut,daca ciclu i-a venit pe 4 si contactul sexual a avut loc pe 16, fiind protejate ambele numere care sunt sansele sa ramana gravida? (ejaculare in afara vaginului la ambele numere) Trebuie sa ii vina acum pe 31 si stiu ca ovulatia are loc in ziua 14-16 a ciclului menstrual dar ma tem sa nu se fii intamplat ceva cu prezervativele deoarece n am avut timp sa le verificam.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este gravida chiar daca ea va avea o întîrzîiere a ciclului sa nu sa sperie si sa nu ia pastila de a doua zi deloc.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă actele sexuale au fost protejate și ejacularea a fost în afara vaginului, șansele de a ramane gravida sunt minime.

| Robert2526 a răspuns:

Sansele sa ramana insarcinata sunt la fel de mari ca sansele de a ramane insarcinata daca ea se afla la Oslo si tu te masturbai in Baicoi cu gandul la ea