| alee19 a întrebat:

Salut, daca dupa ce am facut dragoste, mi-am scos durexul, dar am atins cu degetele sperma, m-am sters cu servetele uscate, iar dupa 2-3 minute am introdus degetele in vaginul ei, era la 2 zile dupa ce i s-a terminat menstruatia, ceva sanse sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Dragon01 a răspuns:

In nici un caz...1 daca te-ai sters nu avei cum sa mai ai sperma pe deget, 2 in acea perioada ea nu poate sa ramana,cel mai periculos ca ea sa ramana aeste inainte cu o saptamana si in tipmul in care este pe stor, o saptamana dupa nu are nici o treaba, puteti sa faceti cu sau fara prezervativ.

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ce ai facut tu e foarte periculos.Si da, avea sanse sa ramana.Ce vv-a salvat a fost faptul ca era dupa menstra imediat.

Iti recomand sa te speli bine cu apa si sapun dupa fiecare act sexual, si pe maini, si in zona intima.Asa e cel mai corect!

| Carmen a răspuns:

Trebuia sa te speli cu apa si sapun si sa mai astepti 5 minute!

| UbexFlo a răspuns:

Eu una, nu cred.Cel mai bine sa-si faca un test de sarcina, pentru linistea voastra happy
Pa, pa