| Mihaiyuuyuwu a întrebat:

Salut dacă după un contact sexual protejat au apărut dureri de burta, exista motive sa fie speriata fata, pentru ca prezervativul nu s-a rupt, numai dacă momentu in care a fost pus sa nu fi ajuns ceva pe el, asta nu știe sigur

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Durerile de burta sunt de la dereglarile hormonale, o sarcina nu se produce de azi pe maine, poate fata se pregateste de ciclu menstrual mai mult ca sigur il are neregulat ciclu, ce varsta are?

| Mihaiyuuyuwu explică (pentru CristiDinBucuresti):

18 ani, un ciclu regulat, normal începe in data de 6-7-8 August

| Violleta2022 a răspuns:

Durerile de burta au legatura cu ce a mancat sau baut in ultimile 24 de ore, ca sexul s-a facut prin alta parte, fara legatura cu burta si intestinele.

| dullcat a răspuns:

Buna.Durerile pot fi de la partida de sex. Daca ati folosit protectie e ok.

| Sistemulxxl a răspuns:

Sa fiti fericiti. Casa de piatra! Sa-ti cumperi un costum aslb de mire si papion rosu.

| Esti a răspuns:

Nu are legătura durerea de burta cu sarcina. Dacă ai avut prezervativ e safe.