| caponevlad a întrebat:

Daca eu sunt virgin (baiat ) si prietena mea nu mai este ( virgina ) trebuie sa folosesc prezervativul cand are loc dezvirginarea?
Dupa ce curge sangele trebuie sa imi pun prezervativul
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prezervativul se pune intotdeauna inainte de a-ti introduce penisul in vaginul ei, ca altfel ramane insarcinata!

| mihai69 a răspuns:

Trebuie să folosești prezervativul mereu, mai ales când ai relații sexuale cu persoane care au avut și alți parteneri în afară de tine.
Cât despre sânge - dacă ea nu mai e virgină, nu trebuie să curgă deloc, de nicăieri.

| Emilian65 a răspuns:

Da, fara prezervativ sa nici nu te gandesti sa faci sex. De ce? Pentru sanatatea amandurora.

| TheNigga a răspuns:

Iti pui prezervativul intainte sa o penetrezi. Prezervativul trebuie purtat de la inceputul actului pana cand se termina. NU conteaza daca esti sau nu virgin. Nu stii daca "ata" ti se va "rupe" sau nu. Ruperea frenului (atei) nu se produce la fiecare baiat, poti ramane cu el toata viata.
Pune-ti prezervativul si apoi poti incepe actul. iti dai jos prezervativul dupa ce ai terminat actul. Daca frenul nu se rupe nu il forta, iti repet ca ruperea nu e necesara. Dupa primul contact sexual deja esti considerat dezvirginat.