| AlinMilarez a întrebat:

ca sa se inteleaga de la inceput sunt baiat, am si eu niste intrebari...cum trebuie sa ma pregatesc pentru prima mea partida de dragoste? (Sunt virgin) am inteles ca la inceput iti trebuie mai multe prezervative, imi ajunge un pachet cu 3 prez in el sau trebuie mai multe? Anumite persoane mi-au spus ca imi trebuie si lubrifiant ca cica fara prezervativ e mai usoara dezvirginarea (si iubita mea e virgina) si altii au spus ca este mai usor cu prezervativ, nu stiu ce sa mai cred. Si inca un lucru, prietena mea vrea sa incercam anal si am inteles ca trebuie sa se pregateasca dar nu stie ce inseamna asta. exista "ustensile" speciale pentru curatarea anusului sau ceva? Imi mai este frica si ca o va apuca hemoragia si ca nu vom stii ce sa facem..caci am vazut cazuri, sper sa ma ajute si pe mine cineva, multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Ia mai multe prezervative, alea trei le vei strica pana vei reusi sa pui unul.Pentru anal trebuie sa faca clisma.Tu trebuie si ea la fel curati.Incepeti usor cu atentie trebuie sa simpti partenera in timpul actului sexual si sa nu fortezi daca vezi ca o incomodeaza ceva, restul vine de la sine!