| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi scap foarte putina sperma in fata poate sa ramana gravida? ff putin -intreb de curiozitate

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Pentru a ramane insarcinata e nevoie de un singur spermatozoid,iar o cantitate de sperma mai mica decat un varf de ac contine cateva mii. Poti ramane insarcinata si de la lichidul pre-ejaculator, deci...da, poate ramane.Sexul implica si responsabilitate, o metoda de protectie de ce nu exista?

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Daca se intampla, ai grija sa functioneze stergatoarele, sa nu-i ramana parbrizul patat laughing

| blaxy a răspuns:

Da

| ruPfashu a răspuns:

Evident, nu ti-a povestit taicatu ca asa a patit si el cand te-a facut?

| doarEu001 a răspuns:

Daaa o sa nasca un brontozaurwinkingstraight facestraight face

| luciana200972 a răspuns:

Desigur ca poate sa ramana gravida, este suficienta o picatura

| Isabela96 a răspuns:

Da bineinteles si o picatura e suficienta pentru a ramane insarcinata.
Dar bine sunt sanse ca ea sa nu fie in perioada fertila si sa nu ramana insarcinata.
Eu cred ca iti ajunge raspunsul scurt si la obiect dar daca mai vrei sa stii ceva poti consulta adresa http://www.ccalba.ro/

| inutzza21 a răspuns:

Bineinteles ca poate sa ramana insarcinata, un strop e de ajuns.

| busu1000 a răspuns:

Oricat de putin ai scapa exista o posibilitate foarte mare.mai conteaza si perioada luni