| Bloock a întrebat:

Salut, am iesit azi cu iubita mea si mi-a făcut un oral (în aer liber) și după s-a "jucat" cu penisul implicit cu acel lichid, nu mi-am dat drumul sau ceva, iar după un timp și-a băgat degetul în vagin cu mare a atins acel lichid, e posbil sa rămână însărcinată? Nu am mai ejaculat de vineri.
P.s maine trebuie sa-i vina perioada, dar întrebarea e dacă poate rămâne însărcinată din pricina acelui lichid.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ciclul menstrual este in ultima sau penultima sa zi dupa cum ai afirmat : ''P.s maine trebuie sa-i vina perioada,'' atunci este cazul sa stii si sa intelegi ca in acest moment ciclul ei menstrual este in cea mai INFERILA PERIOADA a sa, cea a INFERTILITATII ABSOLUTE adica in momentul in care este 100% IMPOSIBIL sa se poata forma sarcina chiar si in cazul in care sperma autentica este ejaculata in vagin. Pemtru a intelege citeste cu atentie urmatorul raspuns comentariu :
https://www.tpu.ro/......tea-raman/
De asemenea este cazul sa stii si sa si intelegi ca lichidul preejaculator poate sa contina spermatozoizii numai in cazul in care barbatul a ejaculat cu 2-3 ore mai inainte si pe urma NU a urinat intre timp, pana in momentul jocului sexual, a masturbarii ''pasaricii'' sau a unui act sexual intretinut in acel moment.
Pentru corecta ta informare citeste urmatorul raspuns comentariu :
https://www.tpu.ro/......-in-vagin/
Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu

| sierra1 a răspuns:

Să-i spunem "auto-inseminare artificială". Cică are rată mare de succes!

| DaniTDCI a răspuns:

Da, sansele de sarcina sunt existente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultă aici! Dacă te-a sărutat după ce a făcut-o și tu ai sărutat-o înapoi acolo gios, e clar însărcinată! :O

Glumesc, răspunsul este NU.