| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor va rog.deci m-am masturbat si mi-a curs sange, deci m-am dezvirginat. e adevarat ca nu o sa mai fie asa mare placere la primul contact sexual?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e adevarat, ba dimpotriva, placerea va fi mai mare caci nu va mai fi durerea. Dar, daca nu stii sa-ti alegi partenrul, s-ar putea sa nu te creada ca e primul.

| monyk a răspuns:

Buna, nu are legatura placerea cu dezvirginarea, placere simti mereu cand faci sex...nu ai de ce sa te ingrijorezi, prima data e mai dificil, apoi totul e ok, iar daca te-ai dezvirginat prin maturbare, nu e chiar asa grav.

| Bogdana a răspuns:

Nu este adevarat, placerea o simti la fiecare contact sexual. iar la primul nu stiu cata placere simti de obicei deoarece este himenul...bineinteles sunt si fete care se nasc fara himen.sunt fete pe care le doare.si pe care nu le doare.la acest prim act.

| Paris a răspuns:

Mor! laughing Deci, in primul si in primul rand: la primul contact sexual ca si la al doilea al treilea, nu vei simti placere, ci, din contra, durere. Prin faptul ca tu te-ai dezvirginat singura, nu reusesti decat cateva lucruri, si anume: sa il faci pe baiatul care o sa fie primul in viata ta sa se indoieasca de faptul ca el este primul si sa simti putina placere la primul contact pentru ca himenul tau fiind deja rupt, durerea aceea profunda nu va mai exista. Oricum, mi se pare o chestie trista sa te gandesti laplacere, cand probabil ai o varsta frageda. Puii mei.

| Barajag a răspuns:

Stai linistita, placere mai mare vei avea in timpul unui contact sexual, nu stiu daca te-ai dezvirginat, poate esti in perioada de menstruatie, ori poate te-ai ranit, dar ce te-a facut sa-ti bagi degetul asa de adanc? fi mai atenta cand vrei sa te masturbezihappy...bafta!

| IQOnly a răspuns:

Nu-i adevarat! Tot timpul cand ai contacte sexuale este foarte mare placerea crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cu cine te-ai masturbat fata? ca esti fata nu? eii cu cine? ca placere o sa ai mereu.mai ales cand o sa te casatoresti sau o sa fii intrebata de fecioria ta si no sa fii crezuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt si periute de dinti mai mici. Pentru copii.

| Alexandra_9594 a răspuns:

Din cate stiu eu, nimeni la primul contact sexual nu se simte bine, pentru ca prima data e dureros, habar nu ai despre ce e vorba si mai mult te simti stranjenita decat satisfacuta.