| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca sunt prezente crampele abdominale, durerea sânilor in extremități (laterale) si curgerea acelui lichid alb intr-o cantitate nu foarte putina dar nici multa, inseamna ca se apropie perioada de menstruație sau sunt "simptome" ale unei femei însărcinate?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai Valeriu, esti hermafrodit?
Mergi baiete la medic, ca nu stim cum functioenaza asta la tine.

| IoanaMihaela5267 a răspuns (pentru Violleta2022):

Intrebarea era pentru femei, in cazul femeilor….

| Violleta2022 a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

De cand barbatii vin aici, sa puna intrebari pentru femei?

| IoanaMihaela5267 a răspuns (pentru Violleta2022):

Doar am intrebat, vrei sa mi raspunzi cu un raspuns folositor, bine daca nu te rog sa nu mai comentezi