| onetwothree a întrebat:

Dau funda. Eu am 19, iar iubitul meu are 17 ani. Suntem impreuna de 8 luni, iar de revelion am mers impreuna cu niste prieteni la o cabana pe 3 zile. E prima oara cand am dormit impreuna. La plecare, tatal iubitul meu i-a dat un pachet de prezervative spunandu-i : "Voi stiti in ce stadiu sunteti cu relatia, si acum va este momentul, nu la 80 de ani". Ce parere aveti si ce ar trebui sa insemne asta? Va multumesc happy. O seara frumoasa

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

A vrut sa zica ca acum e timpul sa va faceti de cap cat sunteti tineri [are tata de gasca nu gluma]

15 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Sunt curios daca proceda la fel taicasu daca avea fata... nu ii mai ardea asa de tare de impartit prezervative

| Barbaraaa a răspuns:

Buna, eu cred ca tatal lui a vrut sa spuna ca sa va protejati si sa faceti acest "pas" cand sunteti pregatiti.

| danezu87 a răspuns:

Si ati facut ceva?

| Oana92 a răspuns:

A vrut sa se asigure ca va protejati daca ajungeti in pat.

| raluk27 a răspuns:

Mi se pare o gluma de prost gust pe care a facut-o in postura de tata de baiat. Daca ar fi avut o fiica, cred ca s-ar fi gandit de doua ori

| LolaLollita a răspuns:

Este tata de baiat, nu cred ca tatal unei fete ar fi facut la fel. El insa e constient ca poate va iubiti si aveti o relatie avansata. Prefera sa fie sigur ca daca se intampla, va veti proteja, pentru a nu avea surprize neplacute la varsta aceasta.

| Larisssaa a răspuns:

Cred că este destul de evident. A vrut să zică că trebuie să vă protejaţi.

| d3javw a răspuns:

Sti si tu foarte bine ce vrea sa insemne vrei sa auzi parerile noastrebig grin Eu cred ca e in regula avand si o varsta potrivita::d

| lolylolypops a răspuns:

Bine,bine ati dormit impreuna sau ati avut si relatii sexuale? Da, pentru ca e baiat tatal lui i-a spus ca poate sa faca ce vrea cu viata lui si ca daca va simtiti pregatiti puteti folosi prezervativele.
Asta a vrut sa spuna tatal lui!
Dar acum nu stiu ai dormit cu el s-au ai avut relatii sexuale cu el?

| stef112 a răspuns:

Tasu vroia sa vada daca esti buna la pat.rolling on the floor)))))))))))

| SecretLady91523 a răspuns:

Troll dadlaughing). a fost o gluma(gen). dar probabil prin gluma asta a vrut intr-un fel sa va transmita ca sunteti de destul timp impreuna si sunteti pregatitii pentru acel pas si sa va protejati.

| AlexMAV a răspuns:

Sex laughing ce sa insemne. Daca e timid nah nu stiu

| Annayra2001 a răspuns:

Nu e evident? Tatal prietenului tau va vrea impreuna si vrea sa aiba nepoti de la voi! Dar eu cred ca ar fi bine sa-l parasesti, sunteti impreuna doar de 8 luni, nu crezi ca e cam insistent?
Si, in plus, tu esti majora el e minor! Ai 19 ani el are 17 si totusi esti fata! El trebuia sa fie mai mare, zic eu!

| baimalasi a răspuns:

A vrut sa spuna ca sunteti pregatiti pentru a face sex-dragoste.

| Dony112 a răspuns:

Tasu vrea sa umpleti prezervativele cu apa si sa va bateti cu ele happy