| AllePikie a întrebat:

am o mica problema. am fost de revelion la o cabana cu foarte multi prieteni si cu iubitul meu. un baiat s-a dat la mine, dar iubitul meu a fost afara. si la el a mers alt baiat si i-a zis ca "Du-te ca se da unu la iubita ta" si el a zis " da du-te si tu". Dar in rest toata seara ne-am distrat impreuna. De ce o i zis chestia aia?

Răspuns Câştigător
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Eu cred ca are incredere in tine ca nu vei reactiona pozitiv la filtrul acelui baiat.winking

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Poate ca a vrut sa te verifice, sa vada daca ii esti fidela sau nu.
parerea mea.

| rapidistzu a răspuns:

El a crezut ca celalalt baiat vrea sa vada o bataie, mai mult ca sigur happy
Cel mai bine e sa ii spui si tu, ca poate mai tarziu va afla iar de la alti prietenii care i vor aduce aminte...si ce va zice.''nu mi.ai zis nimic''.
Bafta happy

| stef112 a răspuns:

A crezut ca facea misto! sau putin ii pasa. cine stie poate era beat. spui multe la betie.

| SecretLady91523 a răspuns:

Pai ar fi: 1. Avea incredere in tine ca nu o sa raspunzi avansurilor.
2.Nu este foarte interesat de relatia voastra
3.Era beatstraight face

| SoloPC a răspuns:

Poare ca el nu l-a crezut si el i-a zis big grinu-te si tu" adica sa se duka si el sa se dea la tine. :l

| sorinamihaela09 a răspuns:

Pentru ca a luat-o sub forma de gluma

| paispeminute a răspuns:

Dar pe el d c nu l-ai intrebat?