| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara prieteni!

Este normal sa ma simt inconfortabil când stau și ma plimb cu o fata care are iubit?

Acea fata ma considera un prieten foarte bun și de încredere și amuzant și îmi da mesaje și ma suna, fata respectiva mi-a spus ca tine foarte mult la iubitul ei și de fiecare dată când nu este lângă el îmi spune ca îi simte lipsa și dorul și în acea seara iubitul ei a mers la ea și a dormit.

Ce părere aveți, sa mai stau cu acea fata și sa ma plimb cu acea fata?

Recunosc ca fata ma îmbrățișat și m-a sărutat pe obraz, mi-a spus ca iubitul ei nu este un băiat rău dar este foarte agresiv în bătaie.

Mulțumesc, o seara frumoasa tuturor!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu zic sa renunti. Sa nu cumva sa ti-o iei de la ăla.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar este foarte agresiv în bătaie. Deci o bate bine?

| dullcat a răspuns:

Buna.Aici e clar ca sunt mai multe probleme:
1. Ea nu te trateaza doar ca pe un prieten, mai ales daca te si saruta, deci nu e deloc ok!
2. Iubitul ei o bate, deci ar trebui sa se desparta urgent!
3. Ti-e frica ca primesti si tu bataie daca vei continua in acest fel cu ea. Vrei sa ai o relatie cu ea, sau sa fii salvatorul ei din relatia abuziva? Stabileste niste limite si intreab-o si pe ea ce vrea, in ce directie merge toata treaba, ca de aia aveti gura, sa comunicati.Nu e normal sa fii tu punga cu gheata pe care si-o aplica pe rani.

| Alex00615 a răspuns (pentru dullcat):

La punctul 1, ai citit când a zis că îl sărută pe obraz? Nu e ceva anormal în a pupa pe nimeni pe obraz, e un gest drăguț

| dullcat a răspuns (pentru Alex00615):

Da, am citit, si tot am interpretat in alta maniera.

| ywar a răspuns:

Care ma. eu zic sa-ti cumperi o bata mai sanatoasa, eventual cu pioneze si sa-i dai o lectie "lu iubitul agresiv in bataie". I-ai femeia si cenusa din vatra, nu-i lasa.

| anonim3247 a răspuns:

Ce crezi că a făcut ea cu iubitul ei în noaptea când el a dormit la ea?

| Danny28 a răspuns:

Ce naiba cauti cu o fata care are iubit? Vrei sa te ia ala la bataie? Rupe legatura cu ea cat mai repede. Nu merita.

| Mitzupitzu a răspuns:

Cred ca-i place de tine? Ai bulanito?

| Alex00615 a răspuns:

Dacă nu stă mai mult cu tine decât cu iubitul ei, n-ai de ce să te simți aiurea. Lumea asta doar e încuiată și nu prea percepe ideea de prietenie dintre un băiat și o fată. Și chestia cu îmbrățișat și pupatul pe obraz sunt obiceiuri normale de iubire prieteneasca